Privaatsuspoliitika

Meie oleme

Meie oleme: https://pokker.eu. Meie eesmärk on rääkida internetipokkerist Eesti keeles. Reklaamiga me ei tegele. See internetileht ei ole mõeldud reklaami vahendamiseks.

Privaatsustingimused puudutavad infot selle kohta:

  • Mida Pokker.eu teeb sinu isikuandmetega
  • Kas/kuidas Pokker.eu kogub sinu isikuandmeid
  • Kuidas sina (andmesubjekt) saad muuta ja kustutada sulle kohalduvaid küpsiseid

Isikuandmeid

Isikuandmed on sinuga kaudselt või otseselt seostuvad andmeid. Isikuandmetega on siis tegu, kui nad kaudselt või otseselt võimaldavad sind tuvastada.

Tingimused

Sinu privaatsus on meie jaoks oluline. Igapäevaselt me soovime, et tunneksid end Pokker.eu veebilehte külastades turvaliselt. Me pingutme selle nimel, et meie veebilehe teenused oleksid sujuvad, töötaksid, kuid samas ei ohustaks sinu kui külastaja privaatsust.

Küpsiste rakendumise reegleid saad ise igal hetkel muuta. Selleks muuda veebilehel oma küpsiste seaded või kasuta oma veebilehitseja sätteid. Küpsised on sellised tekstifailid, mis talletuvad su nutiseadme või personaalse arvuti veebilehitsejasse. Kindlasti oled seda varem märganud. Neid varasemalt talletunud küpsiseid saad kustutada veebilehitseja sätete alt. Veebilehitseja sätted asuvad ekaani paremal, üleval nurgas.

Pokker.eu ei kasuta kolmandate osapoolte küpsiseid. Pokker.eu ei kasuta tarkvara, mis võimaldaks inimesi jälgida. Selliseks tarkvaraks on näiteks Google Analytics. Lisaks ei kasuta Pokker.eu Vajalikke Küpsiseid, Statistika (ja Analüütika) Küpsiseid ning Turunduslikke Küpsiseid.

Kas ma saan küpsistest täiesti vabaneda ja tagada enda täieliku privaatsuse?

Täieliku privaatsuse tagamine on internetikeskkonnas väga keeruline. Kuid tasub proovida. Selleks kasutage Tor Veebilehitsejat. Tor tagab teile parima privaatsuse. Pokker.eu andmekaitse vastutava töötleja leiate aadressilt info@pokker.eu.

Kui kauaks küpsised rakenduvad?

Kui sa kasutad tavalisi sätteid, siis kehtivad küpsised 12 kuud. Iga 12 kuu tagant küsitakse uut luba küpsiste kasutamine ja privaatsuspoliitika kohta. Mõnel küpsise eluiga võib olla 18 või 24 kuud.

Sinu kui veebilehe kasutaja ja külastaja (andmesubjekt) jaoks on kõige tähtsam see, et sul on õigus iga hetk privaatsuspoliitika tingimusi muuta. Selline õigus on sul tulenevalt Euroopa Liidu Isikuandmete Üldmäärusest (General Data Protecion Regulation).

Kuidas ja kus saan küpsiste sätteid muuta ja kustutada?

Andmekaitsepoliitika sätete muutmiseks kasuta Privaatsuspoliitika lehte. Kuidas saan küpsised kustutada? Vali privaatsuspoliitika leht, kust saad valida küpsised ning muuda sätteid, mis sulle ei sobi. Lisaks ava oma veebilehitseja sätteid ja kustuta sealt kõik küpsiseid.

Loodame, et tutvusite privaatsuspoliitikaga enne veebilehe sisu külastamist.